Lapkritis buvo įkvepiantis mėnuo, kupinas naujovių
ir intensyvaus darbo. Lapkričio 15 dieną ESET pristatė tris inovatyvius ESET HOME Security sprendimus, skirtus namų vartotojams. Jei nespėjote sudalyvauti rengtuose webinaruose, kviečiame žiūrėti įrašą ir sužinoti partneriams aktualiausią informaciją. Ir žinoma, registruotis į tradicinę kalėdinę akciją, kurios metu savo klientams ESET HOME Security Premium prenumeratą galite pasiūlyti su 30 proc. nuolaida. Ne tik namų vartotojams aktuali tema – višingas. Sužinokite kas tai ir kodėl tai aktualu kiekvienam verslui bei kaip galima atlikti višingo simuliaciją. Na ir didžiausia naujiena tai, kad Baltimax krepšelį papildė du „Nord Security“ produktai „NordPass“ ir
„NordLayer“. Kviečiame susipažinti su sprendimais ir naudojantis MSP – lanksčiai juos pasiūlyti klientams.
Nepamirškite dalyvauti internetiniuose seminaruose. Šį kartą kviečiame stebėti ir diskusiją apie kibernetinio saugumo kultūrą įmonėse!


MSP modelis partneriams: Nord Security sprendimai

Oficialu. Nuo 2023 metų lapkričio mėnesio Lietuvos vienaragis „Nord Security“ ir „Baltimax“ pasirašė partnerystės sutartį.

Kaip parengti darbuotojus sukčių skambučiams

Sulaukus netikėto skambučio neretai užmirštame kritiškai įvertinti situaciją ir skubame vykdyti piktavalių instrukcijas. Visgi, ar yra būdų tapti atspariems šiai socialinės inžinerijos atakai?

Kalėdinė 30% nuolaida Jūsų klientams jau nuo gruodžio 1 d. !

Ar jaučiate kalėdinio dovanų ir nuolaidų laikotarpio artėjimą? savo klientams galite pasiūlyti ESET HOME Security Premium prenumeratą su 30 proc. nuolaida.

Balandžio mėnesį startavome su nauja iniciatyva #ESETtech skirta sertifikuotiems ESET partneriams. Tikslas - dalintis aktualia informacija IT inžinieriams ir administratoriams. Apie globalias grėsmes ir pažeidžiamumus, ESET techninius atnaujinimus, sutrikimus ir kita. Jei norite ir Jūs gauti #ESETtech naujienas, užsiregistruokite naujienlaiškiui.

Jei dar nesate sertifikuotas partneris, kviečiame juo tapti.


VISAS RENGINIŲ KALENDORIUS

Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.