Kovas – nuostabus mėnuo, kai turėjome progą visi susitikti Baltimax partnerių konferencijoje. Tai buvo puikus renginys, kai galėjome pasimatyt ir dalintis įžvalgomis su mūsų vertingais partneriais. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio neįkainojamo susitikimo!

Tačiau dabar laikas grįžti prie darbų su naujomis energijomis. Kviečiame susipažinti su nauju straipsniu apie OneDrive duomenų atsargines kopijas. Jame ne tik aptariami būdai, kaip apsaugoti savo duomenis, bet ir pristatomas sprendimas, kuris suteikia aukščiausio lygio duomenų apsaugą - Acronis. Niekada nežinote, kada jums gali prireikti atsarginės kopijos, tad šis straipsnis tikrai vertas dėmesio!

Be to, primename, kad netrukus įsigalios TIS2 direktyva, todėl svarbu būti pasiruošusiems ateinančioms pokyčių bangoms. Parengėme testą, kuris padės Jums patikrinti, ar esate pasiruošę padėti savo klientams. O jei dar nesijaučiate pilnai užtikrinti, dalyvaukite mūsų TIS2 direktyvai skirtame vebinarų cikle.

Linkime visiems jaukių ir šiltų šv. Velykų!


Šifravimo apsauga nuo „BitLocker sniffing“

Nors šifravimas dažnai buvo veiksmingos ir saugios duomenų apsaugos etalonas, dabar atrodo, kad tai taip pat turi spragų.


Saugus būdas neprarasti „OneDrive“ – duomenų atsarginės kopijos

„OneDrive“ yra svarbus „Microsoft 365“ elementas, leidžiantis lengvai sinchronizuoti, saugoti ir nuotoliniu būdu pasiekti duomenis. Kad ir kaip patogu būtų naudoti šį sprendimą, tačiau jis neturi pačių geriausių kibernetinio saugumo funkcijų

Baltimax partnerių konferencija

Kovo mėnesį vyko Baltimax partnerių konferencija, kur buvo aptariami svarbiausi klausimai ir pristatytos naujienos. Jei negalėjote dalyvauti, kviečiame peržvelgti aptartas temas straipsnyje, kuriame taip pat rasite ir renginio nuotraukas.


Ar esate pasirengę TIS2?

Mokytis reikia veikiant, o kas gali geriau paskatinti mokytis, jei ne viktorina, kuri patikrins jūsų žinias ir suteiks vertingų įžvalgų apie TIS2?

Balandžio mėnesį startavome su nauja iniciatyva #ESETtech skirta sertifikuotiems ESET partneriams. Tikslas - dalintis aktualia informacija IT inžinieriams ir administratoriams. Apie globalias grėsmes ir pažeidžiamumus, ESET techninius atnaujinimus, sutrikimus ir kita. Jei norite ir Jūs gauti #ESETtech naujienas, užsiregistruokite naujienlaiškiui.

Jei dar nesate sertifikuotas partneris, kviečiame juo tapti.


VISAS RENGINIŲ KALENDORIUS

Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.