#1 Driogstelėjo, kad maža nepasirodys

Televizorius, radijas, internetas – visi, kas netingėjo, kalbėjo apie neseniai skaitmeninį pasaulį sudrebinusią naujieną. Cybernews paskelbė apie vieną didžiausių duomenų nutekėjimų visoje istorijoje – net 16 milijardų aktyvių naudotojų paskyrų, surinktų per pastaruosius metus naudojant infostealer tipo kenkėjiškas programas.

Tarp paveiktųjų – pačios populiariausios platformos: Google, Apple, Meta, Telegram ir dar daugelis kitų.

Apie šią naujieną mintis padėliojo ir patarimais, kaip apsisaugoti, pasidalijo ir mūsų kolega Lukas Apynis.

Straipsnį galite rasti čia.

#2 Ką dar paruošėte?

Po tokių naujienų jau sunku kuo nors nustebinti, tačiau turime dar vieną paruošę staigmenėlę. Ar jau teko girdėti apie FraudGPT?

Kibernetinio saugumo inžinierius Lukas Apynis dalyvavo didžiausioje inovacijų konferencijoje Baltijos šalyse – LOGIN, kur dalijosi informacija apie šią sukčių pamėgtą platformą.

Skirtingai nei įprastos DI platformos, ši neturi jokių etikos ar saugumo apribojimų. Ji leidžia generuoti kenkėjišką turinį, rinkti asmeninę informaciją net iš juodojo interneto ir kurti itin įtikinamus fiktyvius laiškus.

Trumpai tariant, jei jūs naudojate ChatGPT ar kitas dirbtinio intelekto platformas, kurios palengvina jūsų darbą, tai sukčiai naudoja FraudGPT.

Laiškai, sukurti naudojant šią platformą, dažnai atrodo labai tikroviškai – juose gali būti nurodytas konkretus žmogaus adresas, automobilio valstybinis numeris ar darbovietė. Visa tai gerokai apsunkina apgavysčių atpažinimą.

#3 Turite dar klausimų apie ManageEngine?

Vis minim ir minim, koks nepamainomas įrankis IT darbų kasdienybėje yra ManageEngine. Visgi pastebėjome, kad įmonės, jau naudojančios šį sprendimą, giria jį taip, kad net pats ManageEngine tikriausiai raudonuoja. O naudotojų tarpe – tokios žvaigždės kaip Google, NASA, BMW ir daugelis kitų.

Tačiau tos įmonės, kurios vis dar svarsto – ar tikrai verta, dažnai užduoda mums panašius klausimus. Todėl mūsų kolega, pardavimų vadybininkas Nikita Malyšev, atsakė į dažniausiai užduodamus klausimus apie ManageEngine.

Jeigu tarp klausimų visgi neradote savo, kviečiame susisiekti – nikita@baltimax.com

#4 Kas ta Segura?

Galbūt jau pasiekė jus naujiena, kad privilegijuotų prieigos valdymo (PAM) sprendimas Senhasegura keičia pavadinimą į Segura?

Kas keičiasi? Tik pavadinimas. Jis tampa paprastesnis ir tikimasi, kad bus lengviau atpažįstamas.

Tačiau siūlomi funkcionalumai tikrai nesikeičia – nebent dar labiau tobulėja ir siekia pasiūlyti jūsų klientams dar geresnę patirtį.

Trumpą atmintinę, kodėl verta rinktis Segura ir kokią naudą gauna įmonės, kviečiame skaityti straipsnyje.

#5 Paveldėjau turtą?

Mūsų kolega Ramūnas Liubertas ne siurblius, keliones į Niujorką ar aukso puodą jums siunčia, o šiltus linkėjimus!

Pasidžiaukite vasara, būkite saugūs ir atidūs, kad netektų nusivilti – vietoj Nigerijos princo palikimo gautI tuščią banko sąskaitą. 😊


Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.