Ar dalyvavote Baltimax partnerių konferencijoje? Smagiai ir turiningai praleidome laiką - mes pasidalinome naujienomis, žiniomis, Jūs mums papasakojo kuo gyvenate. Daugiau įspūdžių rasite kiek žemiau. Taip pat šiame naujienlaiškyje rasite straipsnį apie ESET aptiktą ataką prieš Ukrainos elektros tinklus. Naudota nauja kenkėjiškos programos „Industroyer“ versija, tačiau vykdytojas greičiausiai buvo tas pats – rusakalbė atakų grupė „Sandworm“. ESET ekspertai neatmeta galimybės, kad tokios atakos gali pasitaikyti ir Lietuvoje, todėl privalome užtikrinti klientų kibernetinį saugumą. Būkite budrūs ir padėkite klientams pasiruošti. Kitą mėnesį vesime paskutinius šį sezoną atvirus kibernetinio saugumo mokymus, todėl kviečiame dalyvauti partnerius nemokamai.

Darbingai užbaikite balandžio mėnesį ir nepamirškite paremti Ukrainos!

Andrius Mickevičius


Kibernetiniai nusikaltimai naudojant... dulkių siurblį?

Žinote, kad kibernetiniams nusikaltėliams jūsų išmanusis televizorius ar robotas dulkių siurblys gali pasirodyti tokie pat įdomūs ir geidžiami kaip ir jūsų kompiuteris ar išmanusis telefonas?

Aptikta kibernetinė ataka prieš Ukrainos elektros tinklus

Kibernetinio saugumo bendrovė „ESET“, bendradarbiaudama su Ukrainos kibernetine komanda „CERT-UA“, užfiksavo ataką, kurios metu buvo naudojami kenkėjiški kodai „Industroyer2“ ir „CaddyWipper“.

Baltimax partnerių konferencija

Balandžio pirmoje pusėje kvietėme partnerius dalyvauti konferencijoje. Ačiū dalyvavusiems, o dabar dalinamės renginio akimirkomis.


Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.