Prieš kelias dienas kolega su partneriu turėjo techninę sesiją ir atlikus tyrimus paaiškėjo, kad lokaliam Microsoft Exchange serveryje slypi staigmena - Web Shell bei su Kinija susijęs „Winnti APT Group" (Mikroceen) šnipinėjimo virusas. Šis virusas leidžia nuotoliniu būdu pasiekti serverį per komandines eilutes visiškai nepastebimai (nereikalingas remote desktop). Turint atitinkamą ESET sprendimą, tokių staigmenų galima išvengti. Standartinė Windows Defender apsauga serverio neapsaugojo. Apie tokius ir panašius atvejus kolegos pasakoja beveik kiekvieną dieną. Jei pasitaiko net IT profesionalams, esu tikras, kad klientai dar dažniau susiduria su panašiomis problemomis. Padėkite klientams apsaugoti savo duomenis ir pasiūlykite tinkamus sprendimus.

O šiame naujienlaiškyje kalbame apie mokamos ir nemokamos antivirusinės programos skirtumus ir privalumus. Manau argumentus drąsiai galėsite panaudoti ir kalbant su klientais. Taip pat rasite parengtą Acronis puslapį, kuriame sudėjome visus MSP partnerio privalumus. Rekomenduoju peržiūrėti ir išbandyti šį sprendimą. Ir pabaigai - nauja #ESETtech iniciatyva (informacija žemiau).


Nemokama vs Mokama

Net 41 proc. internetu besinaudojančių žmonių naudoja atviro kodo, t.y. nemokamą, antivirusinę programinę įrangą arba nesinaudoja jokia apsaugos programa išvis.

Acronis Cyber Cloud (MSP)

Per Baltimax partnerių konferenciją kalbėjome apie tai, kodėl norėsite tapti Acronis MSP partneriu. Viską sudėjome į vieną puslapį, kviečiame apsilankyti ir plačiau susipažinti su galimybėmis partneriams.

#ESETtech

Šį mėnesį startavome su nauja iniciatyva #ESETtech skirta sertifikuotiems ESET partneriams. Tikslas - dalintis aktualia informacija IT inžinieriams ir administratoriams. Apie globalias grėsmes ir pažeidžiamumus, ESET techninius atnaujinimus, sutrikimus ir kita. Jei norite ir Jūs gauti #ESETtech naujienas, užsiregistruokite naujienlaiškiui.

Jei dar nesate sertifikuotas partneris, kviečiame juo tapti.


VISAS RENGINIŲ KALENDORIUS

Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.