Per gražus oras sėdėti ofise! Pasimėgaukite fantastišku oru, praeivių šypsenomis ir sukaupkite visas jėgas rudens sezonui. Bet prieš nuskubant džiaugtis gražiu oru noriu pakviesti skaityti Baltimax naujienlaiškį. Dalinamės įdomia statistika, patarimais, ką daryti, norint išvengti kibernetinių incidentų. Paruošėme gausybę naujų webseminarų, todėl registruokitės patys ir kvieskite klientus.
Ir žinoma, vasaros pabaigai - dalinamės geromis emocijomis bei nuotraukomis iš Baltimax partnerių žaidynių - buvo nerealus laikas.

Poilsio ir jėgų prieš artėjantį rudens sezoną.


Andrius Mickevičius


Kaip verslui išgyventi kibernetiniame chaose?

Kibernetinio saugumo specialistai pateikia keletą paprastų patarimų, kurių galite imtis, kad apsaugotumėte savo duomenis ir darbuotojus.

Nr. 1 - žmogiškoji klaida

Antraštėse, kurias pastebime spaudoje, dėmesį gali patraukti pavogtų failų skaičius arba įsilaužėlių grupuotės pavadinimas. Tačiau retai aptariama, kad daugelis kibernetinio saugumo incidentų prasideda nuo žmogiškosios klaidos.

Kiek turite motyvacijos

Tikimės, kad pailsėjote! Besimėgaujant paskutinėmis vasaros dienomis kviečiame prisiminti apie Baltimax motyvacinę programą. Ar jau renkate taškus?Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.